Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход | RSS

Вторник, 19.01.2021, 04:49

Одесское дошкольное учебное учреждение №295             


Вы вошли как Гость  Группа "Гости"Приветствую Вас Гость

Меню сайта

 


 

  

Мероприятия 2016-2017

 

Тематичний тиждень «Подорож у світ комах»

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295 з 24 по 28 липня пройшов тематичний тиждень «Подорож у світ комах», метою якого було: уточнити і закріпити з дітьми поняття «комахи»; уточнити особливості зовнішнього виду комах; формувати уявлення дітей що кожна істота має право на життя. Вчити дітей не завдавати шкоди природі; сприяти розвитку спостережливості в природному середовищі. Педагоги закладу цікаві бесіди про світ комах, здійснювали спостереження, вивчали вірші та загадки, організовували ігри-драматизації, плели з бісеру та малювали комах, а діти відтворювали свої уявлення про навколишнє в своїх творчих роботах, іграх. Особливо цікаво пройшов конкурс малюнків на асфальті «Комашки-наші друзі». Проведений тематичний тиждень продемонстрував для дітей, що дійсно влітку в дитячому садку цікаво та весело.

    

 

Тематичний тиждень "Врятуй себе від біди"

"Правила ці пам’ятай, про безпеку правду знай!"-

ці слова були змістом проведених заходів тематичного тижня "Врятуй себе від біди", який проходив в дошкільному навчальному закладі з 17 по 21 липня. У наших силах було перетворити звичайний тиждень у дошкільному закладі на надзвичайний, цікавий, особливий в житті наших вихованців.Протягом тижня педагоги розповідали дітям, як потрібно себе вести в тій чи іншій ситуації, грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, розігрували різні ситуації, читали вірші й оповідання, дивилися мультфільми. Цей тиждень був насичений майже звичайними, але такими цікавими справами: проведенням дидактичних ігор «Так, чи ні», «Знаки бувають», «Правила дорожнього руху повинні», «Чого не можна робити»; сюжетно-рольових ігор: «Сім’я», «Лікарня», «Водії», «Пожежники», поєднаних одним сюжетом – «Подорож на відпочинок».Тиждень пройшов змістовно, діти закріпили знання про правила поведінки в навколишньому.

     

 

  

Тематичний тиждень «У світі рідної природи»

З 10 по 14 липня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі пройшов цікавий тематичний тиждень" У світі рідної природи ".Тема цього тижня була обрана невипадково, тому що ознайомлення дошкільнят з природою є однією з найважливіших задач в роботі з дітьми. Діти відчувають потребу в спілкуванні з природою. Вони вчаться любити природу, спостерігати, співпереживати.Протягом всього тижня педагоги використовували різноманітні засоби: діти малювали метеликів та жучків, знайомились з новими рослинами у квітниках, проводили ігри-бесіди «Якщо я був би лікарською, луговою, кімнатною віткою". Діти нашого садка знають, що природа - це не тільки краса, її треба берегти і охороняти. Тиждень пройшов весело. Діти набули багато необхідних та цікавих знань про природу.

  

 

« Святкуємо Івана Купала»

Для тих дітей, які оздоровлюються в дитячому дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 у липні місяці, педагогами закладу проводяться різноманітні літні форми роботи. Малеча має змогу проявити свою творчість та фантазію в різноманітній діяльності: змагатися хто сильніше дме на кульбабку, знайомитись з особливостями повітря за допомогою вітрячків,малювати пластиліном морських тварин. Особливий інтерес у дітей всіх вікових груп викликають завжди спортивні ігри.Педагоги закладу не обішли і тему народних українських свят та традицій :розповіли дітям про свято Івана Купала,плели віночки з рослин та квітів, грали в українські народні ігри.Саме влітку у дітей є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на весь рік.

     

 

 

Тематичний тиждень «Віночок літніх квітів»

З 26 по 30 червня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 пройшов тематичний тиждень «Віночок літніх квітів», метою якого було поглибити та закріпити знання дітей про світ квітів, їх зростання, вчити відрізняти літні квіти, виділяти характерні ознаки рослин, ознайомлювати з їхніми лікувальними властивостями. відчувати красу навколишнього світу, оберігати та примножувати її.Під час проведення тижня з дітьми проведено бесіди, спостереження, заняття з художньо-продуктивної діяльності з теми «Квіти». Весело пройшла гра «Віночок квітів» з дітьми молодшої групи, під час якої діти згадали назви українських квітів, їх особливості. Педагоги закладу розповіли про День Конституції України, яка забезпечує права маленьких українців,права бути щасливими та веселими.

    

 

 

Семінар-практикум «Інноваційна діяльність в повсякденному житті влітку»

22 червня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 пройшов семінар-практикум «Інноваційна діяльність в повсякденному житті влітку», метою якого було підвищити рівень інформованості учасників семінару з питань організації інноваційних форм роботи з дітьми в умовах ДНЗ.Педагоги закладу поділились досвідом використання атрибутів для здійснення дослідницько-пошукової діяльності з дітьми під час організації прогулянок в літній оздоровчий період та використання природних матеріалів в організації освітньо-виховної роботи. Цікавий досвід вихователя групи №13 Слободянюк О.В. використання дослідів з водою та природних матеріалів (камінців, шишок,жолудів) для здійснення самомасажу,організації ранкової гімнастики на вулиці, використання нетрадиційних матеріалів під час організації ігрової діяльності,поглибив теоретичний рівень організації роботи з дітьми.

      

 

 

Тематичний тиждень "Творчості та фантазії"

З 12 по 16 червня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 пройшов літній тематичний тиждень"Творчості та фантазії", метою якого було продовжувати виховувати інтерес до творчої роботи, виявляти ініціативу в спілкуванні з однолітками, уміння відчувати задоволення від результатів спільної діяльності, вміти радіти за успіхи інших, сприяти розвиткові дитячої ініціативи та активності під час обговорення спільного задуму, внесення пропозицій.Діти демонстрували новий творчий підхід до показу казок, приймали участь у виготовленні декоративних ширм, проявляли особливу індивідуальність при виготовленні листівок «Вітаю метелика»,малювання казкових героїв пляшками з водою та весело пройшло святкування Дня народження паровозика дітьми молодшого дошкільного віку.Проведений тематичний тиждень продемонстрував для дітей,що дійсно влітку в дитячому садку весело та різноманітно.

     

 

 

Тематичний тиждень "Скільки барви, проміння розлито в сизих барвах купається літо"

З 06 по 09 червня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 пройшов тематичний тиждень "Скільки барви, проміння розлито в сизих барвах купається літо", метою якого було продовжувати вчити дітей уважно розглядати природу, яка їх оточує, бачити, розуміти її красу, творити власний художній образ, використовувати нетрадиційні техніки в малюванні, ліпленні, аплікації. Педагоги закладу розповідали цікаву інформацію про рослинний та тваринний світ, світ комах, здійснювали спостереження, а діти відтворювали свої уявлення про навколишнє в своїх творчих роботах. Діти отримали дипломи маленьких художників.Особливо весело пройшли рухливі ігри «Політ бджілки», «Ми - метелики».Проведений тематичний тиждень продемонстрував для дітей,що дійсно влітку природа дарує різноманітні кольори.

     

 

«Веселе загартувальне літо»

Літо!!! Всі діти та працівники Одеського дошкільного навчального закладу «Ясла-садок»№295 з нетерпінням чекали літа.Для педагогів закладу - це найкращий час для проведення оздоровлення дітей. Працівники закладу заздалегідь потурбувались, щоб наповнити літнє дозвілля вихованців іграми, розвагами.Перший день оздоровлення почався з цікавих комплексів ранкової гімнастики та занять на свіжому повітрі.Особливе місце в загартуванні зайняли прогулянки. Під час їх проведення були і досліди з водою, і конкурси на кращого «пісочного архітектора»,і подорож до казкових героїв.Діти отримали безліч позитивних емоцій та нових вражень.Саме влітку у дітей є прекрасна можливість отримати заряд здоров’я на весь рік.

 

«Міжнародний день захисту дітей в дитячому садку»

В Одеському дошкільному навчальному закладі "Ясла-садок"№295 першого червня 2017 року пройшов Міжнародний день захисту дітей.Святковий настрій створювали і прикрашені ігрові майданчики, і групові кімнати та разом загальний настрій дітей, батьків та педагогів закладу. День захисту дітей в дошкільному закладі святкувати стало традицією.На ігрових майданчиках діти змагались в веселих спортивних естафетах та музичних розвагах «Ніжки Великана», «Швидка гусень», «Морські розваги», «Музична скринька»,малювали крейдою,пускали мильні бульбашки.Особливо хочеться акцентувати увагу, що діти середніх та старших груп в цей особливий день проявили свої творчі здібності,створюючи образи комах, свійських тваринок, вкладаючи в свої роботи доброту своїх маленьких сердець.Свято закінчилось, всі діти залишили веселі спогади про святкування.

 

      

 

«Зустріч з вишиванкою»

Одеський дошкільний навчальний заклад «Ясла-садок» №295 долучився до святкування Дня вишиванки у бібліотеці №23. Метою проведеного даного заходу було : поглибити знання дошкільнят про значення сорочки в житті українського народу, ознайомити з символікою української вишивки, сприяти розвитку пізнавальних інтересів дітей, виховувати шанобливе ставлення до національних традицій.Вихованці нашого дошкільного закладу представили свої роботи, виготовлені власноруч до виставки з теми "Вишиванка". Серед них і аплікація, і малювання пластиліном, і подушечка з орнаментом вишивки. Педагоги дошкільного закладу були присутні на святі. Директор бібліотеки Салєнко О.А. ознайомила з історичним минулим вишиванки. Всіх присутніх дорослих та малюків привітала депутат міської ради Наконєчна Антоніна Леонідівна, надала подарунки дітям дошкільного закладу №7, шкіл №66 та №113, які представили свої цікаві номери про вишиванку.

        

 

 

 

 

Тематичний тиждень «Малюкам про небезпеку»

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-сад» №295 з 15 травня по 19 травня 2017 року пройшов тиждень безпеки дитини «Малюкам про небезпеку». Метою проведення Тижня було: розширити уявлення дітей про можливі небезпечні ситуації природного, техногенного, соціального характеру, про правила поведінки в екстремальних ситуаціях.Протягом тижня педагоги розповідали дітям, як потрібно себе вести в тій чи іншій ситуації, грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, розігрували різні ситуації, читали вірші й оповідання, дивилися мультфільми. Діти дізналися чого ніколи не можна робити, щоб не створити для себе і оточуючих небезпечну ситуацію, хто може прийти їм на допомогу, куди і як потрібно повідомити про небезпечну ситуацію Тиждень пройшов змістовно, діти закріпили знання про правила поведінки в навколишньому.

       

 

 

Наші умілі ручки

          

 

 

 

 

Тиждень «Безпека дорожнього руху»

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295 з 10 по 12 травня 2017 року був проведений «Тиждень безпеки дорожнього руху». Метою проведення Тижня є популяризація знань правил дорожнього руху серед дітей та їх батьків, активізація роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Протягом Тижня педагогами були проведені різноманітні заходи, а саме: тематичні заняття-ігри «Транспорт та його роль в житті людини», «Дорожні знаки – азбука для водіїв і пішоходів», «Для чого потрібно знати правила дорожнього руху», різноманітні бесіди «Наш друг Світлофор», «Безпека на вулиці», «Правила безпеки дорожнього руху»; знайомство з світлофором; дидактичні,рухливі ігри: «Ми пішоходи», «Подорожуємо автобусом», «Розклади знаки», «Знайди зайвий знак», «Водії та пішоходи», моделювання небезпечних дорожніх ситуацій: «Переходимо вулицю», «Ми йдемо вулицею». Проведено консультацію для батьків «Безпека дорожнього руху- це життя». Тематичний тиждень пройшов дуже змістовно та цікаво.

                

 

 

 

День творчої майстерні

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295 27 квітня 2017 року пройшов День творчої майстерні, метою якого було: стимулювання творчих здібностей педагогів, дитячої твор­чості, формування у дітей особистої позиції при сприйнятті творів мистецтва та в процесі власної творчості. Педагоги, залуча­ючи малюків до художньо-практичної діяльності, реалізували не тільки завдання художнього виховання, а й більш глобальні — розвиток інтелектуаль­но-творчого потенціалу дітей. Діти передавали красу і неповторність природи такими нетрадиційними техніками як пластилінографія, орігамі, плетіння з бісеру, аплікація з використанням круп, малювання пальчиком, долонькою.Під час роботи діти отримали естетичне та емоційне задоволення.

      

 

День цивільного захисту «Бережи себе і своє здоров'я»

26 квітня 2017 року в Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-сад» №295 пройшов День цивільного захисту «Бережи себе і своє здоров'я».Основна мета Дня ЦЗ : використання практичних умінь дорослих та дітей дошкільного закладу в різних екстремальних умовах. Медичним персоналом з складом ланки санітарного посту було проведено практичне заняття " Надання першої допомоги при нещасних випадках"; командиром ланки пожежогасіння відпрацьовано використання кнопки екстремального визову та евакуації.Протягом дня педагоги закладу розповідали дітям, як потрібно себе вести в тій чи іншій ситуації, грали в дидактичні, сюжетно-рольові ігри, розігрували різні ситуації. Діти закріпили знання чого ніколи не можна робити, щоб не створити для себе і оточуючих небезпечну ситуацію, хто може прийти їм на допомогу, куди і як потрібно повідомити про небезпечну ситуацію. Малюки разом із педагогами створили справжню картинну галерею «Небезпека навколо нас». Захід сприяв засвоєнню правил поведінки дітей під час незвичайних ситуацій, формуванню свідомого розуміння наслідків необачних дій.

          

 

 

Інтелектуальний КВК

20 квітня в Одеському ДНЗ№295 відбувся інтелектуальний КВК між вихованцями старшої групи №5.Діти демонстрували уміння знаходити цифри,будувати слова за допомогою картинок,складати пазли.Батьки вихованців даної групи також приймали участь у іграх "Склади слово".Призерами були обидві команди та отримали винагороду у вигляді логічних ігор.

        

 

 

Тематичний Тиждень «Великдень»

 

З 10 по 14 квітня 2017 року у Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295 пройшов Тематичний тиждень «Великдень».Основне завдання вихователів донести всю важливість свята, продовжували знайомитити дітей з народними традиціями та обрядами українського народу. У заході взяли участь вихованці , вихователі, музичні керівники. Діти не тільки дізналися багато про це свято, розгядали ілюстрації, розмаїття візерунків писанок, розписували намальовані на папері яйця, складали, хто швидше, розрізані на декілька частин картонні шаблони писанок, грали в музичні ігри: «Писанка», «Вгадай у кого писанка?», «Вербич», вивчали великодні вірші, співали пісні про весну та писанки, грали в ігри «Чия писанка покотиться далі?», «Склади писанку». З великою радістю малята взяли участь у грі «Прикрась українське писанкове дерево. Діти отримували величезне задоволення, що вони можуть теж приймати участь і вносити свою краплинку турботи та краси в святкуванні «Великодня».Пасхальний тиждень виявив інтерес вихованців до народних традицій, створив атмосферу емоційного комфорту для вихованців закладу.

            

 

 

 

Свята "Весна крокує та радість дарує"

В Одеському дошкільному навчальному закладі "Ясла-садок"№295 весело пройшли весняні свята.Задоволення від участі отримали як діти, так і дорослі.

         

 

«Багато цікавинок про маленьку книжку»

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 31 березня 2017 року пройшов день книги «Багато цікавинок про маленьку книжку».

Поиск
Календарь
«  Январь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтов - uCoz