Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход | RSS

Понедельник, 12.04.2021, 17:54

Одесское дошкольное учебное учреждение №295             


Вы вошли как Гость  Группа "Гости"Приветствую Вас Гость

Меню сайта

 


 

  

Новости

Добавлено 21.08.2015

   З           

Україна — це наш рідний край, наша дорога і мила Вітчизна, земля, де ми народились, уперше побачили і пізнали світ, почули колискову пісню, рідну мову, відчули любов і ласку — це наша найдорожча у світі Батьківщина. Ми  живемо  на Україні,  ми  дуже  любимо  її.

З 17 по 21 серпня в Одеському дошкільному навчальному закладі  "Ясла - садок"  №295 пройшов тематичний тиждень «Ми маленькі українці». Метою  тижня було:  формування бажань  якомога   більше  дізнатися  про історичне  минуле  своєї  Батьківщини, дати  поняття  про  державні  та національні  символи;  ознайомити  з історією  України, розвивати  патріотичні  почуття. Саме  такі тематичні тижні створюють атмосферу емоційного комфорту для вихованців закладу, а також виховують інтерес до народних традицій, любов та шану до держави.

 

 

Добавлено 01.08.2015

азка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити… джерело думки і слова. …Без казки, без гри уява дитина не може жити…Казка – це, образно кажучи, свіжий вітер,що роздмухує вогник дитячої думки й мови. Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем. В.Сухомлинський

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  з 27 по 31 липня 2015 року  пройшов  тематичний  тиждень «Чарівної казки».Тема  тематичного тижня була обрана не випадково. Всім відомо ,що виховна сила казок існує з давніх часів, багато казок передавалися з вуст у вуста від бабусі до онуків, від батьків до дітей. Слухаючи казку, діти вчаться відрізняти правильні вчинки від неправильних, добрих персонажів від злих, бачити негативні наслідки поганої поведінки. Вона доступною мовою вчить дітей життю. Дитячі казки розширюють словниковий запас дитини: мова дитини стає емоційною, красивою, образною.

Педагогами дошкільного закладу  було організовано театралізовані вистави, розваги, ігри з залученням всіх дітей. За допомогою казкових героїв, виготовлених  на ігрових майданчиках, було згадано про дії та вчинки персонажів з казок "Ріпка","Червона капелюшка", проведено інсценізацію казок: «Колобок», «Теремок», «Троє поросят». Протягом тижня наші діти проявили себе найбільш вдало в ролі артистів, інсценуючи казки за допомогою різноманітних театрів: лялькового, театра ложок, настільного, пальчикового, театру на олівцях та інших.

Зустрічі  дітей з казками  сприяли розвитку духовного і творчого потенціалу, комунікативних якостей,ініціативності, фантазії, мови   дитини.    Головне, що тиждень  надав можливість  кожній дитині  створювати свій художній образ персонажа, продемонструвати  акторські здібності, активність, талант. 

         

 

Добавлено 17.07.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  з 13 по 17 липня 2015 року  пройшов  тематичний  тиждень «Веселого повітря ».

Діти знайомились з властивостями повітря засобами проведення різноманітних форм роботи: бесід «Повітря - це те, чим ми дихаємо», «Свіже повітря потрібно всім», «Зелені пилососи», спостереження «Піймай повітря», «Вітер», «Літають у повітрі…», художньо-продуктивної діяльністі «Малюнок вітру», «Повітряний живопис»(малювання на кульках), дослідів «Сила повітря», «Як ми дихаємо», пальчикової гімнастики «Дробинка до неба», «Повітряна коса», вправ на дихання «Пропелер», «Насос», «Надувна іграшка», етюдів «Повітряний велосипед» , «Танцюючий вітерець»,тощо.

Педагоги демонстрували наявність повітря навколо нас, у воді.Дітям було цікаво відчути на собі як повітряний струм "звучить" і відчувається на губах, рухати  паперовий човник, дмухаючи на нього,перекинути порожню склянку догори дном і, тримаючи її дуже рівно, повільно занурювати в воду та дізнаватись, що в склянку не попадає вода. Особливий інтерес визвало заняття з надування повітряних кульок та дізнатись про їх легкість після надування та тримання на воді.

Тиждень пройшов весело.Діти  набули багато необхідних та цікавих знань про повітря.

      

                                                                                                                                                                                                                                   Добавлено 10.07.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  з 06 по10 липня 2015 року  пройшов  тематичний  тиждень «Друзів наших меньших».

Під час тижня  були проведені різноманітні тематичні заходи: бесіди «Цікаве про свійських тварин», «Комахи- частина природи», «Екзотичні тварини», дидактичні ігри, ігрові та проблемні ситуації ,проведене  бінаре заняття «У метелика в гостях»,працювали художньо-театральні та зображувальні студії, а собливо весело проходило малювання тварин водою.

Ознайомлення дітей дошкільного віку зі світом природи є найважливішим засобом формування гармонійної, всебічно розвиненої особистості.Тому значне місце в роботі вихователів дошкільного закладу  в літній період приділено темі друзів менших.

Педагоги закладу знайомили дітей з тваринним світом природи, надавали  знання й навички екологічно доцільної поведінки в природі,поповнили словниковий запас дітей назвами  тваринного світу та використовували такі форми роботи, які  вчать  дітей доброті через співпереживання всьому живому.

Один з тематичних дней був присв’ячений темі свійських тварин.Домашні тварини – велика допомога у вихованні особистих позитивних якостей дитини, але тільки за умови відповідального і дбайливого ставлення до цих тварин. Згадаємо знамениті слова А. Екзюпері: "Ми відповідальні за тих, кого приручили". Дійсно, ми відповідальні за усе живе, що нас оточує – ми відповідальні перед природою, перед суспільством, перед власною совістю.

Використання різноманітних форм роботи з дітьми протягом тижня сприяли вихованню любові та дбайливого ставлення до оточуючого живого світу природи.

 


          

Добавлено 03.07.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  з 30 червня по 03 липня  2015  року пройшов  тематичний  тиждень «Улюбленого міста».

Під час тижня  були проведені різноманітні тематичні заходи: бесіди «Одеса - місто герой, порт, курорт», «З чого складається місто», «Місто безпечне, небезпечне?», ігри «Прогулянка вулицями міста», «Моя подорож до дитячого садка», сюжетно-рольові ігри,розглядання альбомів,тощо.

 Педагоги закладу ,використовуючи бесіди, ігри, конкурси, намагались довести до дошкільнят, що Одеса –  найбагатонаціональніше  місто в Україні, з дитинства  жителі міста виховуються в атмосфері гостинності, сердечності й  щирого  гумору. Одесити цінують та поважають звичаї та традиції свого міста та   країни. Одеса-рідне мсто для кожної дитини.

Вихователі знайомили дітей з мешканцями Чорного моря. Кожен з дітей знає те, що наше місто велике портове,куротне,його називають  Південною Пальмірою. Використовуючи сюжетно-рольову гру"Моряки, педагоги закріпили та надали додаткових знань дітям про  людей, що працюють в морі, мають свої спеціальності. Усі ці професії дуже важливі та шановні.

Всі проведені заходи спряли закріпленню знань про рідне місто  та вихованню гордості за улюблену  Одесу. В кожному маленькому серці зростає небайдужий одесит.

      

 

Добавлено 26.06.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  з 22 по 26 червня 2015  року пройшов  тематичний  тиждень «Здоров ‘я» за участю дітей всіх вікових груп.

Під час тижня  були проведені різноманітні тематичні заходи: День  спорту, День чистюль, День мандрівників. Педагогами закладу були проведені бесіди, тематичні прогулянки до корисних рослин, свято скакалок, ігри-естафети.

Заходи сприяли поглибленню знань про  правила харчування, гігієни, дбайливого ставлення дітей до свого здоров ‘я та значення  фізкультури в житті дитини.

         

                           Добавлено 20.06.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  з 15 по 19 червня 2015 року  пройшов  тематичний  тиждень «Обережного пішохода» за участю дітей всіх вікових груп.

Під час проведення тижня  були проведені різноманітні форми роботи: цільові прогулянки до світлофору, читання художньої літератури, розв ‘язання проблемних ситуацій, виготовлення знаків та транспорту з паперу, складання казок про світлофорчик.

Тиждень сприяв закріпленню знань про дорожні знаки, поширив знання  про різноманітний вид транспорту та особливо закріпив всі зання дітей про правила поведінки пішохода.

    

                                                     Добавлено 05.06.2015

 В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  З 02.06.по 05.06.2015 року  відбувся тематичний тиждень «Щасливе дитинство», в якому прийняли участь вихованці всіх вікових груп.Під час проведення свята  проведені ігрові змагання, конкурси на «Кращий пісочний архітектор»,конкурси мильних кульок, малюнків на асфальті.Діти поглибили  знання про Міжнародний День захисту дітей, права дитини в суспільстві та отримали велике емоційне задоволення.Тиждень залишив веселі спогади.

     

Добавлено 29.05.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295 29 травня 2015 року  відбулося засідання педагогічної ради «Аналіз навчально-виховної роботи дошкільного навчального закладу за 2014-2015н.р.».

Педагогами закладу обговорено результативність роботи діяльності   координаційної,медичної, методичної, господарської служб закладу у трьох напрямках: фізкультурно-оздоровчий,  валеологічний, екологічний, визначено необхідність  розвитку творчої активності педагогів, вдосконалення  роботи за напрямками психічного та духовного розвитку дітей.

  

Добавлено 30.04.2015

                                  «Сенс життя в тому, щоб робити добро іншим людям»

                                                                         Аристотель.

         В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295 протягом тижня з 23 по 28 квітня 2015року у всіх вікових групах  пройшли свята "Збережи добро в своєму серці". Метою свята було формування у дітей доброти, милосердя,чуйності до ближнього, потребу в творенні добра толерантності, комунікативних навичок спілкування , уявлення дітей про значення людяності, розвиток естетичного смаку та творчих здібностей.

         Активними учасниками свята були не тільки діти, педагоги,  але й батьки вихованців дошкільного закладу.

Під час проведення заходів діти всіх вікових груп, починаючи з груп раннього віку, подарували  батькам свої виступи. Діти читали вірші, співали пісні про дружбу, добро, мир .

Батьки разом з дітьми  продемонстрували свої таланти , надавши   до  виставки "Подаруй радість  велику кількість робіт. Цікаві   наробки з різноманітних матеріалів подарували як радість,так і інтерес до їх виготовлення, бо стільки задумок з макаронних виробів, з тканини, бісеру, з тіста, навіть з  печива та солодкої соломки  змогли придумати батьки нашого закладу разом з дітьми.

         Свята закінчились, але в кожного в душі залишились приємні почуття, радість від участі у маленьких святах добра та творчості. Людина, яка творить, не може руйнувати. Якщо хтось щось робить своїми руками, то не може мати в собі якоїсь агресії, тож цю доброту ми прививаємо своїм вихованцям. 

 

        

 

 

Добавлено 17.04.2015

16 квітня відзначився для старшої групи №14 спортивним святом «Тато,мама,я- спортивна сім ‘я». Змагались не тільки діти, але й батьки.

Батьки стрибали в спідницях, будували з конструкторів на швидкість споруди, пришивали паперові ґудзики.

Всіх учасників нагороджено “медалями” за швидкість, спритність та активність. 

Свято подарувало позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя дітьми та їх батьками.

 

 

 

 

Добавлено 03.04.2015

Семінар-практикум «Інноваційна діяльність в дитячому  закладі-засіб підвищення професійної майстерності педагогів»

 

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295  02 квітня 2015 року відбувся семінар-практикум «Інноваційна діяльність в дитячому  закладі-засіб підвищення професійної майстерності педагогів».

Під час проведення семінару педагоги ознайомились з системою розвитку пізнавальної активності дітей за методиками:  З.Дьєнеша,М.Монтессорі, Нікітіних.

Захід сприяв поглибленню знань педагогів щодо практичного використання інноваційних ігрових методик, спрямованих на розвиток та виховання особистості дитини.

 

Добавлено 27.03.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295

26 березня пройшов тренінг «Готовність педагогів до впровадження нових інноваційних технологій».

Педагоги ознайомились з умовами та факторами здійснення новітніх форм роботи.  Кожен педагог визначив   напрямок практичної  реалізації в залежності від власного педагогічного досвіду.

Захід визначив  готовність педагогів до використання нових інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на формування особистості дитини, її індивідуальний  творчий саморозвиток.

 

 

Добавлено 12.03.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок» №295

05 березня 2015 року  відбулося засідання педагогічної ради  «Результативність роботи дошкільного закладу за моделлю Школи сприяння здоров ‘ю».

 

  

Педагогічна рада №2

І.Результативність роботи дошкільного закладу за моделлю Школи сприяння здоров ‘ю.

(аналіз,корекція та планування напрямків роботи).

1.  1.Впровадження інноваційних оздоровчих технологій в освітній процес, спрямованих  на розвиток  фізичних, психічних, духовних та соціальних якостей особистості.

2.Модель партнерства педагогічного колективу із сім’єю з формування здорового способу життя

3.Оздоровчо-профілактична робота ДНЗ – важлива умова виховання здорової дитини

4.Ділова гра  «Навчаючи — вчуся»

5. Стан роботи  набутого досвіду роботи ДНЗ як «Школи сприяння здоров`ю»

6.Хід атестації

  • Затвердження характеристик педагогічних працівників, які атестуються.
  • Презентація роботи з самоосвіти керівника музичного Непийвода О.С.

 

Інформація

 

 

 

презентація

 

інформація

 

інформація

 

 

Довідка

 

 

Характерис

тики

презентація

 

Завідувач

 

 

 

Вихователь-методист

Інструктор з фізкультури

Лікар

 

Вихователь-методист

 

Завідувач

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавлено 05.03.2015

В Одеському дошкільному навчальному закладі «Ясла-садок»№295

04 березня пройшов тематичний день «Маленьким дітям про Великого Тараса».

Під час тематичних занять та бесід діти ознайомились з життям та творчістю  як українського поета, письменника та художника Т.Г.Шевченко.

Серед дітей старших дошкільних  груп проведено конкурс «Чарівне слово» .

Цей  захід сприяв       вихованню у дітей  національної свідомості,  любові до невичерпної народної скарбниці Великого Кобзаря. 

 

 

Добавлено 19.01.2015

Конкурс дослідів «Цікавинки природи»

У Одеському ДНЗ  №295  з 12 по 16 січня проводився конкурс   дослідів «Цікавинки природи» за участю дітей молодших, середніх та старших груп.

Кожен вихователь творчо підійшов  до проведення конкурсу, представляючи свої досліди за  номінаціями «Вода навкруги», «Таємничий світ неживої природи», «Розповідають рослини»,  «Повітря навколо нас»,«Чарівний магніт».

Діти познайомились з  дослідами  з водою,снігом, природними матеріалами, рослинами.

За підсумками конкурсу перше місце отримала старша група №7 (вихователь Іванова І.І.), яка продемонструвала дію вулкана, друге місце - старша група №14 (вихователь Русова  Н.Г.) з дослідами про корисні та шкідливі продукти, третє місце зайняла старша група №12 (вихователь Кілієнко О.І.), демонструючи  різноманітні досліди з водою.

Вихованці даних груп отримали Дипломи «Найкращі дослідники».

 

  

 

 

 

Добавлено 22.12.2014

"День святого Миколая". 

День святого Миколая очікують всі.  Кожен чекає, щоб Миколай приніс їм подарунки: комусь цукерки, комусь просто усмішку і добре слово.

Вже стало традиційним святкування в нашому дошкільному закладі дня Святого Миколая, коли всім хочеться казки і дива, а педагоги намагаються поглибити знання вихованців про традиції, звичаї українського народу.

З 16 по 19 грудня у закладі були проведені тематичні дні «Святий Миколай, до нас завітай».

У всіх віковних групах були проведені тематичні заняття, бесіди, дидактичні ігри, розваги.

Батьки вихованців мали змогу ознайомитись з виставками дитячих робіт художньо- продуктивної діяльності : «Зимова казка», «Подарунок Святого Миколая», «Червоний чобіток», «Янголята».

Творчою групою визначені переможці : вихованці середньої групи №13 (вихователь Слободянюк О.В.), вихованці  старшої групи №7 (вихователі Поплавська О.В.,Іванова І.І.).

Вихованці старших груп №11 та №14- учасники  цікавої розваги «Святий Миколай, до нас завітай».

Діти отримали багато радості та враження , в кожному в серці горів вогник радості.

 

 

Добавлено 13.12.2014

Логіко-математичний КВК (11 грудня, група №14)

Добавлень 12.12.2014

 

Тиждень правової освіти « Я маю право бути щасливим».

З 08 грудня  по 12 грудня  2014 року у дошкільному закладі  пройшов тиждень правової освіти « Я маю право бути щасливим».

У куточках батьків було висвітлено інформацію щодо прав дитини , поради  у вихованні  маленьких  українців .

Проведено круглий стіл  з педагогами закладу «Соціальний захист дітей» .

Протягом тижня з дітьми були проведені тематичні заняття, бесіди, ігри, конкурси малюнків. Теми занять : «Моє ім`я - дорога до життя», «Щаслива родина», «Мир і дружба не дива, або знай свої права», «Ким я буду?» викликали у дітей інтерес, давали можливість розуміння, що мрія можете втілитись в життя, що кожна дитина має право на щастя.

                 Теми бесід розкривали такі питання: «Що таке права?», «Які права у тебе є?», «Чим відрізняються права дорослих від прав дітей?», «Що таке обов`язки та для чого вони потрібні?», «Чім цінна людина?», «Хто для тебе найдорожчий у світі?».  Цікаве заняття «Правова Абетка» проведено в старшій групі №12 ( вихователь  Кілієнко О.І.), дидактична гра  «Скажи лагідно» в середній групі №13 (вихователь Слободянюк О.В.),  дидактична гра  «Моя сім`я», моя родина» в старшій групі №7 (вихователь Іванова І.І.) спонукали до дружніх взаємин. Тематичні заняття,  бесіди, дидактичні ігри про права, обов`язки, життя, імена, відпочинок, цінність людини, відгукнулись у серцях дітей.

 

 

Добавлено 01.12.2014

 

Педагогічна година

«Робота  дошкільн

Поиск
Календарь
«  Апрель 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Copyright MyCorp © 2021
Конструктор сайтов - uCoz